Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kërcënohet ish-banorja e Big Brother Vip, e demaskon me emër e foto

Shkruar nga Newsbomb

Ish-banorja e Big Brother Vip 1, Beniada Nishani, ka rënë pre e kërcënimeve në rrjetet sociale. Ndryshe nga shumë të tjerë, ajo ka vendosur që të mos heshtë dhe ta publikojë me emër dhe foto personin i cili dhe e ka kërcënuar atë.

Ky veprim i Beniadës, ka ardhur me qëllim për të dhënë një mesazh të qartë të gjitha atyre vajzave dhe grave që bien pre e këcënime, të mos heshtin, por t’ i denoncojnë.

Ndërkohë, së fundmi avokati Alban Duraj, tha se raste të tilla janë shtuar përgjatë kohëve të fundit dhe i bëri thirrje institucioneve që të reagojnë në kohë dhe personat përgjegjës të marrin dënimin e merituar.

“Ne na lind detyra që të krijojmë mundësitë që këto raste të minimizohen”, tha ai i futar në emisionin “Wake Up”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese