Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Kërcënohet Albin Kurti, Njësitë Speciale rrethojnë shtëpinë e kryeministrit (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka marrë disa mesazhe kërcënime mbrëmjen e sotme. Mediet në Kosovë shkruajnë se për shkak të kërcënimit janë forcuar masat e sigurisë për shefin e Qeverisë.

Njesia Speciale te shtepia e kryeministrit Kurti 3 foto KALLXOcom 640x480 1

Njësisë Speciale  kanë rrethuar shtëpinë e ku banon kryeministri dhe familja e tij. Ende nuk dihet nëse janë identifikuar autorët e kërcënimit dhe nëse po merren masa për ndalimin  e tij/ tyre.

Njesia Speciale te shtepia e kryeministrit Kurti 3 foto KALLXOcom 640x480 2
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img