Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Keqkuptimet e shkaktuara nga pabesia e rritjes së shpejtësisë të avionit Boeing Boeing

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komedia e famshme Boeing Boeing, prodhim i Teatrit Shetitës Çajupi, është një sipërmarrje e rrallë. Për herë të parë në këto 30 vjet është vendosur një rekord spektakolar.

Një ndër komeditë më të mira që është parë, do të jetë për spektatorin e Kamëz, ditën e dielë, datë 10 Tetor 2021, ora 18.00, në Qendrën Kulturore Kamëz. Performanca është në thelb fantastike. Regjisori dhe kasti i  zgjedhur i aktorëve sulmojnë historinë e ngjarjeve me energji të gjithanshme.

Një paraqitje e përgjithshme e mahnitshme, e shpejtë në të gjitha linjat. Alarmi i ngjan atij të pasagjerëve të një avioni të shpartalluar, gjatë një rënie fatale. Shfaqja e mrekullueshme e  aktorëve brilante, të cilët ngjisin të gjitha llojet e shkallëve me padurim, duke e bërë të qeshurën infeksion.

Gjatë gjithë shfaqjes ju nuk do të pushoni së qeshuri. Për çdo informacion telefononi: 0694820625

7563fd9c 8626 4a27 b136 1ecc53f9ff30
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img