Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“Keqardhje për Shqipërinë! në 108 vjet shtet, s’ka një medalje në histori. Krenar për Kosovën”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kështu shprehet ish-kryetari i Aleancës KuqeZi Kreshnik Spahiu, pasi Kosova arriti të fitojë medaljen e dytë të artë në Lojërat Olimpike dhe të tretën në total.

Spahiu thotë se ndjen keqardhje për Shqipërinë, që në 108 vjet shtet, nuk ka arritur të fitojë as edhe një medalje të vetme.

“SAPO NDODHI: Kosova bën historinë në Lojërat Olimpike, merr medaljen e dytë të artë!

Nora Gjakova shpallet Kampione Olimpike në Tokio.

Shqipëria 108 vjet shtet, s’ka asnjë medalje në histori.

Krenar për Kosovën, keqardhje për Shqipërinë”, shkruan Spahiu.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img