Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Këpucët e Marçela LATIT po bëjnë namin, shikoni ç’mrekulli ka krijuar ‘truri’ i Geraldina Sposa (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85e370b3823c118e7640b82148d0d8b6

Marçela Lati, tashmë është jo thjesht një emër, por një ‘brand’ i fuqishëm në tregun shqiptar.

Administratorja e ‘Geraldina Sposa’ nuk lodhet duke u dhënë klientëve të saj, çdo ditë diçka të re, me shumë punë, përkushtim por edhe dashurinë që e karakterizon këtë personazh, shumë të dashur për të gjitha gratë e vajzat, e veçanërisht për nuset të cilat ia besojnë asaj ditën e tyre më të rëndësishme.

Prej disa javësh, Marçela ka lançuar koleksionin përrallor “Wedding Shoes” suksesi i të cilit u provua pa dalë ende mirë në treg.

Këpucët dhe sandalet e saj, kanë brenda origjinalitetin, finesën, elegancën, komoditetin e shumë kreativitet që vetëm një mendje e bukur si e Marçelës mund t’i bënte të gjitha bashkë.

Punën e saj e kanë vlerësuar edhe personazhe të njohur si Aurela Gaçe e cila ka patur fatin të provojë një palë sandale të personalizuara nga ky koleksion.

“Më gezon shumë fakti që fantazia vihet në punë. Secili nga ne jep më të miren në atë që beson. Pikë! 
Nuset tani do të kenë mundesine të zgjedhin edhe këpucën bashkë me fustanin”, shkruan Aurela e cila me një palë sandale të sigurta si këto mund të tundet e shkundet gjithë natën në skenë, ashtu sikurse di ta bëjë vetëm ajo.

Edhe moderatorja e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka ngelur e mahnitur me këpucët e sandalet e këtij koleksioni.

“Janë perfekte! Më ke lënë pa fjale me idenë, talentin dhe profesionalizmin tend Marçela Lati. Me jep shumë kënaqësi fakti, që kam njerën nga palet e para te kepuceve mahnitese, qe ti ke projektuar për nuset e ardhshme”, shkruan Rudina.

Screenshot_11.jpg

Më poshtë po ju lemë të shijoni përmes fotove, mrekullinë që ka krijuar Marçela Lati me këtë koleksion…

-640-0-5ca60b47c138c.jpg-640-0-5ca60a8fa1fb3.jpg-640-0-5ca60a8ee1161.jpg-640-0-5ca60a95e010d.jpg-640-0-5ca60a9dbae3f.jpg-640-0-5ca60a9a1b57d.jpg

Screenshot_11.jpg-640-0-5ca60b45acb18.jpg-640-0-5ca60b4656069.jpg-640-0-5ca60b471d2aa.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img