Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Këpucë super të shtrenjta? Majlinda Bregu reagon për mediat: Ndjesë modeles

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15de23a765da698b5bdab1b137ab5fdd

Deputetja demokrate Majlinda Bregu ka reaguar pas lajmit të shkruar nga disa portale online lidhur me një palë këpucë që deputetja postoi në Instagramin e saj. Bregu sqaron se ato këpucë të cilave iu vu një çmim prej 1800 eurosh në media, nuk janë të sajat por të një modeleje dhe i ka postuar sepse i janë dukur “vepër arti”.

“Pasi kënaqa syrin me këpucën majtas dhe e postova se janë një ” vepër arti”, kam dy ditë që qesh se si “m’i veshën” mua në këmbë. Uroj që ky stilisti po e mori vesh, të mos ndjehet keq se media shqiptare i ngatërroi emrin, i caktoi çmimin, dhe modeles i kërkoj ndjesë që iu ngaterruan këmbët me politikë”, thotë Bregu në reagimin e saj.

 

bregu.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img