Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

“Keni vrarë një 25-vjeçar”, protetuesi përplaset me policinë, efektivi: Policia nuk vret! S’lejohen tubimet

spot_img

Lajme të ngjashëm

ccefa3f493c8ff1da48e13f0e36f4726

Aktivisti i opozitës, Genc Sejko përplaset me disa efektivë të policisë në sheshin “Skënderbej”.

Aty është mbledhur një numër i madh protestuesish, ndërsa menjëherë kanë shkuar edhe forcat e policisë duke tentuar shpërndarjen e tyre.

Sejko i është drejtuar policit duke i thënë: “Keni vrarë një djalë”, ndërsa polici i është përgjigjur duke i thënë se tubimet janë të ndaluara.

Sejko: Keni vrarë një djalë 25-vjeçar

Polici: Policia nuk vret, policia është në shërbim të popullit

Sejko: Nëse jeni në shërbim, shkoni mbrapa dhe shërbeni aty

Polici: Nuk lejohen grumbullimet

Më shumë

spot_img