Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Keni vapë? Trejsi Sejdini e ka një zgjidhje për ju, sidomos tani që “përvëloi” Instagramin me fotot e fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Temperaturat përvëluese, deti, bikinit kanë futur zyrtarisht në “garë” vajzat shqiptare për fotot më seksi të sezonit.

Përveç fotove hot që publikojnë vipet tona tregohen me ndjekësit mjaft “zemërgjera” pasi gjejnë edhe zgjidhjen se si ndjekësit e tyre mund të freskohen në këto ditë kur termometri po shënon mbi 40 gradë Celsius.

Trejsi është një ndër vajzat të cilat në Instagramin e saj nuk mungojnë fotot provokuese, me bikini ku ve në pah trupin e saj seksi.

Mirëpo, përveçse ka “përvëluar” rrjetin me fotot e fundit, Trejsi ka treguar dhe si mund t’ja gjeni zgjidhjen të nxehtëtit, këtij “halli” që na ka zënë të gjithëve së fundmi.

Epo, mjafton të jeni në det, një jaht dhe një dush me ujë të ftohtë dhe do ndiheni super.

Më shumë

spot_img
spot_img