Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Keni plane për sot? Mësoni fillimisht si do të jetë moti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e shtunë do të jetë kryesisht me mot të kthjellët.

Gjatë kësaj dite do të kemi edhe vranësira, por jo reshje shiu. Sipas Institutit të Gjeonshkencave temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 27 °C

në vendet e ulëta: 14 / 26 °C

në vendet malore: 7 / 20°C

Era do të vazhdojë të fryjë e lehtë deri mesatare gjatë pasditeve.

Më shumë

spot_img