Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Keni plane për në fundjavë? Moti duket se do jetë në favorin tuaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4374674379128ea5085bf02b5765e51f

Nëse keni bërë plane për këtë fundjavë, atëherë edhe moti do të jetë në favorin tuaj.

I ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike, vendi për dy ditët në vijim do të ketë mot të kthjellët dhe plot orë me diell përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore.

E vetmja gjë që vlen për tu theksuar është se gjatë ditës së Diel do të ketë erë relativisht intensive nga kuadrati i veriut dhe shpejtësi deri në 18-22m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore.

Kjo do të sjell ulje të temperaturave si në vlerat e mëngjesit ashtu dhe ato të mesditës.

154887073_1123585934747411_7907367217514540312_o.jpg
154626784_1123586004747404_2914583806542525417_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img