Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Keni plane për fundjavë? Moti do jetë në favorin tuaj (Parashikimi)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

53520b5cb5281075f1829f6803ece1f3

Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të ndikojnë vendin tonë edhe përgjatë fundjavës dhe fillimit të javës që vjen.

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët, me vranësira kalimtare këto më të theksuara ditën e shtunë dhe të dielë.

Era do të fryjë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi 1-8m/sek, ndërsa valëzimi në dete do jetë i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat do të pësojnë rritje graduale në të dyja vlerat.

151099645_1119360501836621_6003428023523126528_o.jpg
150679476_1119360531836618_4189847543808345780_o.jpg
151266270_1119360571836614_4677417185304913816_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img