Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Keni monedha të vjetra në shtëpi? Shikoni çfarë vlere kanë në E-buy dhe fitoni para

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shumë prej nesh mban nëpër syrtarët e shtëpisë monedhat dhe karmonedhat e vjetra, që kanë dalë prej vitesh nga tregu. Por, nëse nuk jeni të fiksuar pas tyre dhe nuk i koleksiononi, ju mund të fitoni para prej tyre. Një alternativë e mirë është shitja e tyre në faqen e njohur të shit-blerjeve në e-buy.

Vlera e tyre arrin nga disa dollarë deri në mbi 1600 dollarë amerikanë, një shumë e mirë kjo për një familje shqiptare.

Në linkun e mëposhtëm keni çmimet që ofrohen për monedha të ndryshme: http://www.ebay.com/itm/ALBANIA-1926-1-4-LEKU-COIN-NICE-HIGH-GRADE-COIN-NO-RESERVE-/302227838330?_trksid=p2141725.m3662.l6403 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img