Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

‘Keni futur me mik fëmijët e VIP-ave’, Alketa Vejsiu revoltohet me fansen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu  mbrëmjen e djeshme  bëri një postim në ‘Instagram’ ku i kërkonte fansave që t’i bënin pyetje dhe ajo do përgjigjej.

Njëra nga fanset nisur nga emisioni më i fundit i Alketës ‘Në kurthin e Piter Pan’, pjesë e të cilit është dhe vajza e Valbona Selimllarrit, Vivien ka bërë një pyetje që ka bërëv moderatoren të revoltohet.

‘Thua që fëmijët janë zgjedhur me audicion por pasi ato hapën Instagram, pamë mbesën e Jozefinës, vajzën e Valbonës, nipin e Bicit e me rradhë, s’janë me mik por rastësisht të gjithë fëmijë të të njohurve, a mendon se ndaj emisioni s’ka audiencën dhe fëmijët s’janë në nivelin e duhur?’, i shkruan ndjekësja Vejsiut.

Alketa i përgjigjet në mënyrën më të drejtpërdrejtë të mundshme duke e pyetur se kush janë Jozefina e Bici.

‘Mos keni ngatërruar program? Jozefina, Bici kush janë? Ju siguroj që nuk kanë përfaqësues nga fisi aty’, i përgjigjet moderatorja.

-640-0-5c7ff31055d66.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img