Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Keni bërë plane për sot, shikoni si do të jetë moti

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e48c60e9fd9c8f5664de1dcafab49983

Ditën e sotme parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal në mesditë në zonën veriore dhe pjesërisht në atë qendrore, sipas meteoalb.

Era do të jetë nga Veriperëndimi-Jugperëndimi me shpejtësi 1-10m/s e shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

  auto_temp1597526804.jpg
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img