Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Keni bërë plane për sot, shikoni parashikimin e motit për ditën e dielë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b39a037073a61a6f03574434c6f6768

Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e vranësirave të dendura, të cilat do të sjellin në ultësirën perëndimore reshje shiu, ku herë pas here shirat do të fuqizohen.

Ndërsa reshje dëbore pritet që të ketë në zonat veriore dhe përgjatë shtrirjes lindore të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1 gradë celcius në 13 gradë celcius.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi veri-lindor duke krijuar dallgëzim, 3 deri në 4 ballë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img