Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Keni bërë plane për pushime? Mësoni si do të jetë moti për 5 ditët në vijim

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Java që presim përpara parashikohet të jetë një tjetër javë me mot kryesisht të kthjellët, por gradualisht temperaturat në vlerat e mesditës bien dhe nuk do të mungojnë edhe reshjet e shiut.

Në këtë mënyrë dita e Hënë dhe ajo e Martë parshikohen me mot të kthjellët si dhe vranësira të pakta kalimtare në orët e mesditës në relievet malore.

Për ditën e Mërkurë moti parashikohet kryesisht i kthjellët, por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave hera-herës deri dhe të dendura. Në zonën e veriut (kryesisht zonën e Alpeve dhe verilindje) do të ketë reshje shiu me intensitet deri mesatar. Reshje shiu të dobta dhe të izoluara parashikohen edhe në relievet e tjera malore të vedit.

Java mbyllet me ditën e Enjte dhe atë të Premte me mot të kthjellët si dhe vranësirat e pakta kalimtare kryesisht përgjatë relieveve kodrinore dhe ato malore të vendit.

237844582 269224351331945 4516331137734411865 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img