Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Keni bërë plane për nesër? Bëni mirë t’i hidhni një sy motit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi këtë të dielë do të jetë në ndikim të masave të qendrueshme të ajrit. Moti përgjithësisht parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në male.

Era do të fryjë nga verilindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet.

albsig

Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë. 

Temperaturat nuk do të pësojnë luhatje të ndjeshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img