Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Keni bërë plane për fundjavë? Motin e keni në favorin tuaj, temperaturat deri në 32°C

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë. Kështu përgjithësisht do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e vendit.

 Në alpe shi i izoluar mesditën e së dielës. Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Temperaturat do të shënojnë rritje si në tabelën e mëposhtshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img