Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Këngëtarja trondit me deklaratën e saj për prindërit: U djegshit në ferr

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtarja trondit me deklaratën e saj për prindërit: U

Këngëtarja Britney Spears ka shokuar fansat me daklaratën saj, ku jepte një mesazh të ashpër për prindërit.

Ajo tha se i lutet që dy prindërve 'të digjen në ferr' për veprimet e tyre, ndërsa tha se ndoshta nuk do të performojë më për shkak të traumës.

Këngëtarja postoi një mesazh audio duke zbuluar më shumë detaje rreth kujdestarisë ligjore 13 vjeçare, për të cilën ka akuzuar vazhdimisht familjen.

Ajo zbuloi se prindërit e saj, Jamie dhe Lynn, e udhëzuan atë të bënte MRI (skaner me valë të forta magnetike” të shumta gjatë kujdestarisë përpara se të dërgoheshin në “atë vend” me gjasë duke iu referuar një qendre rehabilitimi.

“Gjëja më e vështirë është se [prindërit e mi] thjesht po tregoheshin të këqij dhe ndjeva sikur babai im po përpiqej të më vriste dhe shpresoj që të digjet në ferr. Është e vështirë për mua të pranoj faktin që familja ime ma bëri këtë… Unë do ta them me zë të lartë dhe krenare … ju lutem që të dy të digjeni në ferr” tha ajo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese