Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Këngëtarja “tërbon” ndjekësit, pozon me bikini super të vogla pranë pishinës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka ekspozuar format e saj tërheqëse e veshur me bikini shumë të vogla pranë pishinës.

Ylli i Pussycat Doll dukej mahnitëse teksa shijonte rrezet e diellit në ishullin Canouan.

Ajo ka pozuar e shtrirë pranë pishinës dhe në një nga pozat kthen kurrizin nga kamera, duke nxjerr në pah të pasmet “bombastike”.

Në këto foto “të nxehta” këngëtarja mori pëlqime dhe komenta të shumta nga ndjekësit, ndërsa nuk i linte vend imagjinatës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img