Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtarja shqiptare tejet sensuale, ngre këmbët dhe provokon me sharmin e saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngërarja shqiptare Ronela Hajati ka pozuar tejet sensuale.

Në një vend mjaft romantik, me një gotë në dorë, fustan të zi dhe këmbë të ngritura lartë ajo ngjan si një madam e vërtetë.

Ronela gjatë kësaj vere ka sjellë për të gjithë fansat e saj dy projekte të reja të cilat patën shumë sukses. 

Më shumë

spot_img