Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Këngëtarja shqiptare shpërthen, kalon një natë me Hamilton dhe Neymar (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3b420494bcc40b98511fd7c28cee0c23

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka qenë e pranishme në një festë me yllin e futbollit Neymar dhe pilotin Lewis Hamilton. Gjithçka është bërë e ditur nga një foto që Neymar ka publikuar në faqen e tij zyrtare në “Instagram”. Lokali në të cilin yjet kanë kaluar natën ndodhet në Knightsbridge, të Londrës. Atyre u është bashkëngjitur edhe Barbara Palvin, një nga modelet hungareze më me zë e Victoria Secret.

Më pas, Neymar dhe Hamilton kanë ndërruar ambjent në një lokal tjetër duke shijuar mbrëmjen nën tingujt e muzikës së Rita Orës. Kujtojmë se këngëtarja ka qenë shpeshherë në vëmendjen e mediave, si për zërin e saj të mahnitshëm, ashtu edhe për veshjet e saj, që deri diku mund të cilësohen disi ekstravagante. 

l.jpg

l1.jpg

l2.jpg

 

l3.jpgl4.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img