Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Këngëtarja shqiptare pozon “topless”, mbulon gjoksin vetëm me një kapele… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria dhe projektet e reja muzikore që këngëtarja sjell për publikun. Së fundmi Dafina ka publikuar disa foto provokuese në rrjetet sociale, ku shfaqet e ulu mbi një kolltuk të bardhë dhe mbulon gjoksin vetëm me një kapele.

“Ti je shpërqendrimi i im i preferuar”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove provokuese.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img