Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital, ja çfarë i ka ndodhur

spot_img

Lajme të ngjashëm

a0bae66dfb36dadbfa5cdcfb562f3cae

Këngëtarja më e re e skenës shqiptare Krusita është sëmurur dhe ka përfunduar bnë spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me një postim në Instastory.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtirë në krevatin e një spitali duke marë një serum.

“Edhe më thanë do ftohesh po s’mora vesh”, shkruan ajo duke treguar se fatmirësisht është duke kaluar vetëm një vizorë dhe jo një gjë serioze.

Krusita theu çdo pritshmëri, duke u bërë e njohur vetëm me publikimin e një kënge pjesmarrëse në festivalin ‘Keënga Magjike’.

Këngëtarja Krusita po përflitet në mendia shumë për një lidhje e kompozitorin Kledi Bahiti.

auto_640-0-5d9e18be5503f-272x6001570692457.jpg

Më shumë

spot_img