Këngëtarja shqiptare në zi, humb babain

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:57 28-01-2018 Këngëtarja shqiptare në zi, humb babain

Ditë e trishtë kjo e sotmja për këngëtaren e njohur shqiptare. Ajo ka humbur njeriun  e saj të shtrenjtë, babain.

Lajmin e hidhur Darina Gjebrea e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku shpreh dhimbjen për humbjen e pazëvendësueshme.

“Dhimbje pa fjalë që shpirti im e di për ikjen nga kjo jetë e Babit tim më të mirë në Botë ..Zoti xhenetin o njeriu fantastik dentisti i perkushtuar prindi shembullor ..do mbetesh shembull për ne ..Do te kujtojmë çdo herë i miri jonë Nuredin Gjebrea...dhe unë sot s’kam fjalë as forcç....o Ba...”, shkruan plot dhimbje këngëtarja.

Stafi i newsbomb.al i uron ngushëllime këngëtares. 

darinaaaaaa.PNG

 

dar.PNG

 

15.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010926961898804
array(1) { ["section"]=> string(45) "kengetarja-shqiptare-ne-zi-humb-babain-108231" }