Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë: Më gjeni një burrë nga Kosova dhe nuk iki më nga këtu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer për lidhjet e saj me Kosovën. Në një intervistë për ATV ajo ka thënë se ka gjetur një dashuri aq të madhe te populli i Kosovës dhe se ndihet si në shtëpi.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli në Kosovë, saqë jam ndjerë si në shtëpinë time”, ka thënë Stefa.

albsig

spring

Me nota humori këngëtarja ka kërkuar edhe që t’ia gjejnë një burrë nga Kosova, duke thënë se nuk do të largohet më që këtej.

“Ma gjeni edhe një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka deklaruar këngëtarja Rovena Stefa.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img