Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Këngëtarja shqiptare bën ndërhyrjen kirurgjikale në të pasmet, publikon gjithë procesin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Linda Halimi është një ndër personazhet të cilët kanë arritur të vjedhin një vëmendje të madhe pas ndryshimit drastik në pamje.

Rënia e saj drastike në peshë dhe shndërrimi total i trupit të saj kanë   bërë që ajo të jetë një rast frymëzimi për shumë njerëz.

Një pjesë të madhe të kohës së saj Linda ia dedikon palestrën dhe duke se është e fiksuar për të pasur format perfekte trupore.

Madje, ‘fiksimi’ i saj ka arritur deri në atë pikë, saqë Linda ka vendosur të bëjë ndërhyrjen e parë kirurgjikale, për të përmirësuar pamjen e saj.

Ashtu si dhe e kishte bërë me dije më herët, Linda ka zhvilluar një ndërhyrje kirurgjikale te të paskem e saj.

Gjatë procedurës, këngëtarja ka realizuar shumë video në InstaStory për të sqaruar ndjekësit e saj dhe për të qenë sa më e hapur me ta.

Lindita i është nënshtruar operacionit të quajtur BBL, e cila është një procedurë që heq yndyrën e tepërt nga barku, ijet ose kofshët duke përdorur liposuksion. Kirurgu e transferon këtë yndyrë në vithe për më shumë volum.

I gjithë ky operacion ka shkuar mirë dhe ka qenë vetë këngëtarja e cila ka treguar se gjatë ndërhyrjes nuk ka patur dhimbje.

640 0 614679292cd0e
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img