Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtarja rrëfen TMERRIN e lidhjes me aktorin: Më numëronte puthjet dhe më keqtrajtonte nëse nuk i jepja sa donte ai

spot_img

Lajme të ngjashëm

fbb3dfc8ab098316f7fd36983706057b

Këngëtarja dhe aktorja e njohur britanike, FKA Twigs ka paditur ish-të dashurin e saj aktorin amerikan, Shia LaBeouf për abuzim seksual dhe psikologjik gjatë marrëdhënies së tyre.

Pasi punuan së bashku në filmin “Honey Boy”, ata filluan një lidhje që mesa duket nuk ka përfunduar dhe aq mirë.

Gjatë procesit gjyqësor këngëtarja ka thënë: “Shia LaBeouf dëmton gratë, ai i përdor ato dhe abuzon si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Ai është i rrezikshëm.”

Procesi gjyqësor paraqet një mori pretendimesh të tmerrshme, duke sjellë një pamje të zhurmshme të LaBeouf, një artisti të çuditshëm, puna e të cilit është vlerësuar, pavarësisht një historie të gjatë të çështjeve ligjore që shpesh lënë në hije karrierën e tij.

Ajo ka treguar disa episode dhune dhe sjelljes të çuditshme të tij që e kërcënonin edhe me vrasje.

Kur filmoi “The Collector”, LaBeouf mori karakterin e tij në rolin e një gangsteri në jetën reale dhe pretendoi të voziste nëpër Los Angeles, duke qëlluar qen endacak, në mënyrë që ai të hynte brenda “mendësisë” së një vrasësi.

Gjithashtu ai e kishte detyruar atë që të shikonin dokumentarë me gra të vrara përpara se të shkonin në shtrat.

LaBeouf me sa duket ishte paranojak dhe flinte me një pushkë të mbushur në shtratin e tyre. Barnett, duke u ndjerë e “bllokuar” në shtratin e tyre të përbashkët, kishte frikë se ai mund ta qëllonte aksidentalisht nëse ajo ngrihej në këmbë, shpesh u dërgoi mesazhe miqve në mes të natës për të hartuar një plan arratisjeje.

LaBeouf nënçmonte vazhdimisht të dashurën e tij të atëhershme dhe akuzohet se kishte zemërim të shpeshtë dhe periudha xhelozie. LaBeouf ishte aq posesiv, sa ai numëronte numrin e puthjeve që ajo do t’i jepte në çdo ditë të caktuar dhe do ta keqtrajtonte nëse nuk do të mjaftonte.

Procesi gjyqësor pretendon gjithashtu se LaBeouf e infektoi me vetëdije atë me një sëmundje ngjitëse seksuale.

kengetarja.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img