Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Këngëtarja postonte foto nga pushimet në Capri, hajdutët mësyjnë në rezidencën e saj miliona dollarëshe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e famshme Mariah Carey ka rënë pre e grabitjes. Sipas medieve të huaja, shtëpia e saj është grabitur gjatë periudhës kur këngëtarja ishte me pushimeve në Capri, Itali.

53-vjeçarja po pushonte në një rezidencë prej 20 milionë dollarësh në, kur shtëpia e saj në Atalanta u grabit nga persona të paidentifikuar ende nga Policia.

Autoritetet thanë se: “Ky është ende një hetim i hapur, informacioni mund të jetë i kufizuar.”

Nuk dihet se çfarë kanë marrë grabitësit nga prona e madhështore, por krijuesja e hitit “Always Be My Baby” thuhet se e ka blerë rezidencën në nëntor 2021 me një vlerë prej 5.65 milionë dollarësh.

Gjatë pushimeve në këtë vend të bukur turistik, Mariah postoi disa foto ku  dukej mjaft e lumtur dhe shkruante: “Ciao Capri!”.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img