Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Këngëtarja në pritje të ëmbël? S’ka më dyshime, pas 15 vitesh dashuri, zbulohet lajmi i bukur për Orinda Hutën dhe Turjan Hyskon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a62ce5db9f962ac248b859a2057b8da7

Orinda Huta është përfolur shumë kohët e fundit, lidhur me një shtatzëni të mundshme të këgëtares.

Dyshimet u shtuan më shumë kur Orinda postoi në rrjetet sociale një foto, ku shfaqej me një fustan të gjerë ngjyrë rozë. Këngëtares i vërehej paksa barku i rrumbullakosur.

Burime të ‘Prive’ bëjnë me dije se Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Këngëtarja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe nuk ka preferuar ende të flasë publikisht për këtë lajm të bukur.

Bebja që pritet të vijë në jetë, do të jetë një bekim për familjen Hysko, pasi çifti i njohur kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në korrik të vitit 2017.

Më shumë

spot_img
spot_img