Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Këngëtarja në momente intime, Dafina Zeqiri i dhuron puthje të ngrohta DJ Geek me pamje nga….(FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri dhe i dashuri  DJ Geek janë komentuar së tepërmi në show bizin shqiptar.  

Që prej lidhjes së bërë publike, ata postojnë shpesh momente nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Së fundmi  këngëtarja ka ndarë me ndjekësit  e tyre në InstaStory një çast intim, teksa kjo e fundit i ka dhuruar një puthje të ngrohtë njeriut të zemrës.

“Këtu, për pamjen” ka shkruar Geek krahas fotos , teksa i referohet pamjes nga pas, ku shfaqet qyteti i Prishtinës.

E njëjta foto është postuar më pas edhe nga Dafina Zeqiri. Këngëtarja është duke shijuar tashmë suksesin e këngës më të re me titull “Duro”, e cila ka marrë qindra klikime që prej lançimit  në youtube.

foto

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img