Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Këngëtarja Melinda Ademi humb NËNËN e shtrenjtë, vetëm 50 vjeçe vuante nga kanceri i gjirit: Ky është mesazhi më i vështirë që kam shkruajtur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f62a55011f0054de88b417b3f1463cd5

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka publikuar në Instastory një foto të nënës së saj të shtrenjtë dhe poshtë ka shkruar: Pusho në paqe nana jem.

Screenshot_27.jpg

Ajo ka humbur njeriun më të shtrenjtë në datë 3 mars. Mamaja e saj vuante nga kanceri i gjirit dhe ndërroi jetë në një moshë të re, vetëm 50 vjeçe.

Melinda shkruan fjalët prekëse teksa thotë se këto ditë ka kaluar ditët më të vështira në jetën e saj. Nëna e saj e ka mbështetur shumë në jetë dhe karrierë, dhe Melinda ka dashur gjithnjë që ta bëjë krenare.

Screenshot_28.jpg

Screenshot_29.jpg

Screenshot_30_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img