Këngëtarja me origjinë shqiptare do të përfaqësojë Qipron në Eurovision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 20-09-2020 Këngëtarja me origjinë shqiptare do të përfaqësojë Qipron në Eurovision Eleni Foureira

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Eleni Foureira do të përfaqësojë Qipron në festivalin e Eurovisionit.

Lajmin e kanë vërë të ditur mediat qipriote, ndërsa kjo nuk është hera e parë që këngëtarja do të përfaqësojë Qipron në festivalin europian të këngës.

Në vitin 2018 Eleni Fouriera me këngën "Fuego" bëri për vete fansat e Eurovisionit dhe ndezi skenën me performancën e saj, gjë që kërkon ta përsërisë edhe njëherë tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E fashuar dhe me paterica, Enca tregon si e ka përballuar aksidentin dhe operacionin (FOTO)
Ja sa paguajnë miliarderët për pastrimin e shtëpisë, kryeson Drake me 175 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.012039184570312
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-me-origjine-shqiptare-do-te-perfaqesoje-qipron-ne-eurovision-221044" }