Këngëtarja me famë botërore s'e harron dot futbollistin shqiptar pas aventurës në Mikonos, shikoni çfarë e nxjerr "zbuluar”

Publikuar tek: sport, më 09:50 12-07-2017 Këngëtarja me famë botërore s'e harron dot futbollistin shqiptar pas aventurës në Mikonos, shikoni çfarë e nxjerr

Pajtim Kasami, futbollistin i njohur shqiptar kohë më parë kaloi një javë të mrekullueshme aventureske  pushimesh në Mikonos me divën e muzikës Nicole Scherzinger.

Por mesa duket këngëtarja nuk e ka harruar futbollistin dhe një detaj në Instagram e ka nxjerrë “zbuluar”, shkruan newsbomb.al.

Scherzinger i ka bërë “like” një fotoje të futbollistit ku ngjan shumë tërheqës. Ndoshta dyshja po vijon romancën e tyre, në “fshehtësi”. /Newsbomb.al/

futbollisti.jpg

Fotot gjatë aventurës së tyre: 

PAY-Nicole-Scherzinger-and-Swiss-footballer-Pajtim-Kasami.jpgThe-singer-and-Pajtim-Kasami-looked-cosy-as-they-waited-for-their-bags-310874.jpgPAY-Nicole-Scherzinger-and-Swiss-footballer-Pajtim-Kasami_1.jpgkasami111.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096168518066406
array(1) { ["section"]=> string(126) "kengetarja-me-fame-boterore-s-e-harron-dot-futbollistin-shqiptar-pas-aventures-ne-mikonos-shikoni-cfare-e-nxjerr-zbuluar-85861" }