Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këngëtarja kritikon Melindën: Në mars i vdiq nëna nga kanceri, tani del duke u dridh n’tanga (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Melinda Ademi publikoi dje këngën e re me titullin “Qa din ti”, e cila brenda pak orëve rrëmbeu rreth 1 milionë klikime në “Youtube”.

Por kjo mesa duket ka tërhequr vëmendjen e reperes Gjira, e cila ka kritikuar këngëtaren, duke thënë se në mars Melindës i vdiq nëna, ndërsa tani në maj nxjerr këngën dhe shfaqet duke dredhur të pasmet.

Melinda ende nuk ka reaguar pas statusit të reperes, ndërsa kujtojmë se nëna e Melindës ndërroi jetë në muajin mars nga kanceri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img