Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Këngëtarja humbi jetën në aksidentin tragjik, Neymar i pikëlluar: Nuk mund ta besoj!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi për vdekjen e yllit të muzikës Marilia Mendonca tronditi Brazilin mıngjesin e sotëm. 26-vjeçarja humbi jetën bashkë me menaxherin e saj, pasi avioni me të cilin po udhëtonin u përplas dhe u rrëzua në shtetin Minas Gerais. Humbja e saj ka hidhëruar fansat, përfshirë edhe yllin e futbollit, Neymar.

“Nuk mund ta besoj”, ka shkruar lojtari në rrjetet sociale.

Presidenti brazilian gjithashtu, Jair Bolsonaro, shpërndau një mesazh ngushëllimi për vdekjen e këngëtares, të cilën e cilësoi si “një prej artistëve më të mëdhenj të brezit të saj”.

Përpara se të ndahej nga jeta, Mendonça ndau një video me ndjekësit e saj në Instagram, në të cilën shfaqej duke ecur drejt avionit, teksa mbante një valixhe dhe kitarë në dorë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img