Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këngëtarja feston ditëlindjen dhe merr “një mal me dhurata”, s’do ta besoni sa vjeç mbush Vesa Luma

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja nga Kosova Vesa Luma ka festuar ditëlindjen e saj, ku ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit.

Bukuroshja kosovare ka mbushur sot 35 vjeç, ndonëse vitet për këngëtaren janë thjesht numra.

Përveç urimeve, ajo ka marrë dhurata të shumta nga miqtë, por nuk kanë munguar dhe dhuratat nga bashkëshorti Big Basta e djali i saj Liam.

Prej disa kohësh Vesa Luma po qëndron me familjen e saj në Zelandën e Re, ndërsa është tërhequr paksa nga muzika për t’iu përkushtuar familjes dhe djalit të tyre.

Shpresojmë që së shpejti ta shohim këngëtaren me një projekt të ri muzikor.

Screenshot 40

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img