Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtarja e thotë publikisht: E dua veten time kokë e këmbë, me të mirat dhe problemet

spot_img

Lajme të ngjashëm

#iloveme#kokeekembe me të gjitha teë mirat , problemet, etj etj et”, shprehet Aurela.

Më shumë

spot_img