Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare heq dorë përfundimisht nga muzika

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zanfina Ismaili është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë edhe pse nuk është shsumë aktive me projeketet e saj muzikore.

Miëpo edhe pse shumë e dashur për publikun dhe e suksesshme ajo ka hequr dorë përfundimisht nga muzika.

Këngëtarja e ka konfirmuar lajmin në një intervistë përballë motrës së saj, Adelinës, në “Prive”.

Aktualisht, Zanfina po punon në dy profesione të ndryshme, të cilat ka preferuar të mos i bëjë publike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img