Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Këngëtarja e njohur provokon keq Serbët: Po jam shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

171d8c016699260ff0dae7f18f342ebf

Këngëtarja Edita Aradinovic, e cila që këndon në gjuhën serbe ka provokuar keq fansat e saj.

Teksa është pyetur nga fansat në “Instagram” për origjinën e saj, nëse është shqiptare, ajo u është përgjigjur “po”.

“A je shqiptare?”, ishte kjo pyetja e fanses, të cilës këngëtarja s’ka ngurruar t’i përgjigjet.

Edita është një këngëtare e suksesshme në Serbi, dhe një prej këngëve të saj më të njohura është “Slobodno me Rani”. Kjo këngë ka më shumë se 12 milionë klikime.

edita-1-225x400.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img