Këngëtarja e njohur i lë të gjithë pa fjalë: Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 06-06-2020 Këngëtarja e njohur i lë të gjithë pa fjalë: Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit

Këngëtarja amerikane Billie Eilish, është një nga emrat më të dëgjuar të momentit.

Ndonëse vetëm 18 vjeç, ajo njihet për stilin e veçantë dhe zërin karakteristik.

Ndërkohë nga jeta private, këngëtarja duket se nuk i ka gjërat në vijë.

Së fundmi, në një intervistë për "GQ" Billie ka treguar se nuk është ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit.

“Një lajm bombë për ju: Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar. Të dashurit që kam patur nuk më kanë bërë kurrë të ndihem e tillë. Asnjëri prej tyre. S’jam ndjerë kurrë fizikisht e dëshiruar nga dikush në jetën time. Nuk jam ndjerë kurrë e fuqishme në një lidhje", ëshët shprehur Eilish.

1289021.jpgthumbs_b_c_994c567b059e2cac29a23e87856a236f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097439289093018
array(1) { ["section"]=> string(99) "kengetarja-e-njohur-i-le-te-gjithe-pa-fjale-nuk-jam-ndjere-kurre-e-deshiruar-nga-te-dashurit-209245" }