Këngëtarja e hitit të famshëm “La Lambada” gjendet e karbonizuar brenda në makinë

Publikuar tek: bota, më 15:48 19-01-2017 Këngëtarja e hitit të famshëm “La Lambada” gjendet e karbonizuar brenda në makinë

Këngëtarja braziliane, Loalwa Braz Vieira, interpretuese e hitit me famë botërore “La Lambada”, është gjetur sot e karbonizuar në veturën e saj në Saquerema, në bregdetin e rajonit të Rio de Zhaneiros, sipas policisë.

“Po, e konfirmoj këtë”, ka deklaruar një polic i komisariatit lokal, por pa dhënë më shumë detaje.

Sipas medias braziliane, trupi i 63 vjeçares është gjetur i karbonizuar në brendësi të automjetit të saj, jo shumë larg vendit ku banonte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Injekton botoks në fytyrë, gruaja shpërfytyrohet dhe humb shikimin në njërin sy
Adoleshenti në depresion qëllon me armë 3 nxënës dhe mësuesen pastaj vetëvritet »
Article Logic
Execution time: 0.011178970336914
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetarja-e-hitit-te-famshem-la-lambada-gjendet-e-karbonizuar-brenda-ne-makine-66031" }