Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Këngëtarja bën veprimin e turpshëm në skenë, shfryn hundët dhe… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shumë e njohur Taylor Swift ka mbajtur mbrëmjen e djeshmë një koncert në Zelandën e Re.

albsig

spring

Gjatë performacës së saj në skenë, këngëtarja ndaloi këngën dhe shfryu hundët. Por veprimi i mëtejshëm i saj irritoi fansat, pasi këngëtarja pecetën e hodhi  në rreshtin e parë ku ndodheshin fansat e saj.

Ky veprim nga ana e saj është qquajtur i pavend dhe mungesë respekti ndaj atyre që e ndiqnin.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img