Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Këngëtarja amerikane pozon siç e ka bërë nëna, poston fotot e “nxehta” nga jahti luksoz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja amerikane e njohur me emrin e artit Lizzo është një ndër personazhet, e cila nuk ka komplekse për trupin e saj.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, për shkak të fotove nudo që ka postuar në Instagram dhe është bërë e preferuara në rrjete sociale për shfaqjen me krenari të formave trupore.

Lizzo ka ndarë me ndjekësit disa foto nga jahti, ku shfaqet pothuajse nudo, ndërsa ka marrë komente të shumta. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja poston foto nudo, pasi vazhdimisht ka ndarë fotot të tilla, duke mos patur komplekse për format e saj shumë të bëshme.

Më shumë

spot_img
spot_img