Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këngëtari shqiptar ‘kapet mat’ nga policia, organizon dasmë në mes të pandemisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jo rrallëherë këngëtarët janë shprehur të revoltuar për situatën e pandemisë, duke qenë se iu janë ndaluar të gjitha aktivitetet.

Rregullat për të mos përhapur koronavirusin i kanë lënë ata pa punë, tashmë prej më shumë se një vit.

Ka pasur nga ata këngëtarë që kanë paralajmëruar se do t’u rikthehen aktiviteteve të tyre artistike, pavarësisht se nuk lejohen.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtari i njohur nga Kosova, Afrim Muqiqi, i cili ka marrë pjesë në një dasmë si këngëtar.

Por, festa e tyre është prishur nga policia, e cila ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të gjobitur të pranishmit, dasmorët dhe vetë këngëtarët.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img