Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtari shqiptar feston Krishtlindjet në krahët e Jennifer Lopez (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d0e90da7504d37795cea06e930d73f75

Stanaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën.

Ai ka bërë krenar të gjithë shqiptarët dhe jo vetëm.

Këngët e Stanaj qendrojnë gjithmonë në krye të Top-listave duke u dëgjuar nga çdo moshë.

Së fundmi, me rastin e Krishtlindjeve ai ka festuar por jo vetëm, në praninë e një prej yjeve botërore Jennifer Lopez.

Këngëtari ka mbetur i magjepsur nga diva e muzikës. E ka krahasur atë natë si një film.

‘Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me Jennifer për Krishtlindje. Seriozisht njerëz, ajo është e mrekullueshme. Nata e kaluar ishte film’,shkruan këngëtari.

sta.jpg

B17okOIBRYS._CR0,0,3840,2880_._SL1000_.jpg

Më shumë

spot_img