Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e djalit në dedikimin emocionues

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak kohë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale ku shfaqej me partneren e tij me barkun e rrumbullakosur, këngëtari shqiptar bëri me dije se do të bëheshin prindër për herë të parë.

Ndërkohë, ditën e djeshme bebi ka ardhur në jetë dhe Irkenci është bërë baba për herë të parë.

Vogëlushi i tyre, ka ardhur në jetë dhe këtë lajm të bukur e bëri me dije vetë babi Irkeni përmes një postimi në “Instagram”.

Krah fotos së parë me vogëlushin e tyre, këngëtari zbuloi dhe emrin që kanë vendosur për të, të cilin e kanë quajtur, Aian.

“Si në ëndërr me ty sot jemi zgjuar!

Sa shume jemi lutur per ty, dhurata jone e Zotit, Aian!

Na e ke cuar jeten ne dimension tjeter qe kur morem vesh egzistencen tende, dhe sot qe te mbajme ne duar e dime ca do te thote vertete te maresh fryme! Mami dhe babi do te duan, do te mbrojne, do te jepin cdo te mire te vetes per te gjithe jeten!”, shkruan Irkenci.


Më shumë