Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E premte, 9 Qershor, 2023

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emrin e veçantë të djalit të porsalindur

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Alban Kondi dhe bashkëshortja e tij, Eneida Zalli janë për prindër për herë të dytë.

Eneida Zalli solli në jetë djalin. Ajo ka postuar një foto të djalit të porsalindur, teksa zbulon edhe emrin e veçantyë të djalit, Blin Kondi.

Alban Kondi dhe Eneida Zalli janë bashkë prej 15 vitesh, bahskë kanë dy djem, Floranin dhe tashmë Blinin  e sapolindur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EneidaZalli (@eneidazalli)

Më shumë