Këngëtari i njohur shqiptar tregon eksperiencën me Covid: Nuk dua të përhap panik, por...(E PLOTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:00 29-11-2020 Këngëtari i njohur shqiptar tregon eksperiencën me Covid: Nuk dua të përhap panik, por...(E PLOTË)

Këngëtari i njohur Skerdi Ago dhe partneria e tij, gazetarja Vesa Rama më parë kanë treguar se janë prekur nga Covid-19.

Këngëtari ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në ‘istastory’.

Teksa ka zhvilluar bisedën një nga ndjekësit e ka pyetur sesi e ka kaluar dhe a është virusi në të vërtetë aq i rëndë sa thonë të tjerët.

Ndërsa këngëtari është shprehur se nuk do të përhap panik, por që rrëfen se e ka përjetur shumë keq.

“Si tu duk Covidi a ishte i rëndë siç thojshin apo i lehtë,” shkruan një ndjekëse.

“S’dua të bëj panik, por s’dua as që të mendoniqë s’është asgjë...Unë e kam përjetuar shumë keq kështu që mos e merrni me shaka,” shkruan këngëtari në postimin e tij.

Screenshot_28.pngScreenshot_29.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO/ 5 Përfitime nga MJALTI që as nuk i dinit se ekzistojnë
Emina Cunmulaj zbulon detajin SHOKUES nga jeta e saj: Kam qenë e martuar me një shqiptar, por... (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.012025833129883
array(1) { ["section"]=> string(99) "kengetari-i-njohur-shqiptar-tregon-eksperiencen-me-covid-nuk-dua-te-perhap-panik-por-e-plote-229539" }