Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Këngëtari i njohur shqiptar më i dashuruar se kurrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

feb6fd8d21b05a9d2a007a4aa38955a2

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika janë përfolur shumë kohët e fundit për një ndarje të mundshme mes tyre, por fotot e tyre të fundit hedhin poshtë të gjitha thashethemet.

E fejuara e Bleros ka hedhur një foto në instastory  ku tregon se ai është më i dashuruar se kurrë me të. Afrona me shkrimin sipër fotos “mënyra si ai më shikon” ka dashur të  konfirmojë edhe njëherë se mes tyre çdo gjë po shkon më së miri.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img